Skip to main content


NOWOŚĆ!
Pusty kontener
Azimoo BOX

Rozszerzyliśmy naszą linie produktów w zakresie kontenerów ekspedycyjnych. Chociaż jesteśmy dumni, że możemy zaoferować w pełni wyposażone kontenery dostosowane do Twoich przygód, rozumiemy wyjątkowe potrzeby i marzenia naszych klientów.

Dla entuzjastów majsterkowania i odkrywców, którzy cenią sobie prawdziwie osobisty charakter, którzy chcą kształtować własną przygodę w każdym szczególe, oferujemy puste kontenery. Jednostki te są dostępne w dowolnym rozmiarze do 8 metrów.

Odpowiadając na Twoje potrzeby, wyprodukujemy dla Ciebie BOX przygotowany do samodzielnego okablowania, wyposażania w wybrany sprzęt i stylizacji dokładnie tak, jak zawsze sobie wyobrażałeś, a jeśli część prac będziesz chcieć zlecić nam, to też nie problem.

 

Technologia i jakość

 

Tworzymy kontenery z największą starannością przy użyciu profesjonalnego parku maszynowego i z udziałem doświadczonej załogi. Współpracujemy z niemieckim producentem laminatu, który stosujemy w każdej swojej produkcji. Wypracowaliśmy technologię DEQRE SHIELD, która gwarantuje najlepsze parametry termoizolacyjne, wytrzymałościowe oraz niską wagę.

 

DEQRE SHIELD to wyjątkowy materiał stworzony specjalnie  po to aby utrzymywać optymalną temperaturę wewnątrz jednostki zarówno podczas trwania mroźnych zim, jak i tropikalnych upałów. Specjalny, autorski system łączenia ścian kontenera umożliwia zadbać o ochronę przed utratą ciepła. Podobne rozwiązanie zostało zastosowane również w podłodze. Dzięki temu całość konstrukcji pozbawiona jest tzw. „mostków termicznych”.

Zapewniamy, że Twoje marzenia, Twoje dzieło, Twoja przestrzeń będą bezpieczne w każdych warunkach.

 

  • AZIMOO BOX
  • AZIMOO BOX
  • AZIMOO BOX
  • AZIMOO BOX

Pusty kontener
Azimoo BOX

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
7 LAT GWARANCJI
ALUMINIOWA KONSTRUKCJA
ZNAKOMITA IZOLACJA
OPTYMALNA TEMPERATURA
wewnątrz
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ BY POZNAĆ NAS BLIŻEJ
×