Skip to main content

kontakt

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Flag of Poland
AZIMOO EXPEDITION Sp. z o.o.
Świętojańska 45 / 17
81-391 Gdynia
NIP 586-236-25-54
Regon 387682086
Dealer Niemcy:
Ello Gmbh & Co. KG
Mark Ballnaus
mobile: +49 (0) 2857 807 60 80
mark.ballnus@ellogroup.de
Rudolf-Diesel-Str. 115a
46485 Wesel
Germany
Dealer Szwajcaria:
storm72.ch – Offroad-Tuning
Tom Strahm
mobile: +41 76 465 14 00
Schachenstrasse 24
3436 Zollbrück
Szwajcaria
Przedstawiciel Handlowy Wielka Brytania:
Monika Bankowska
mobile: +48 692 400 846
ul. Świętojańska 45/17
81-391 Gdynia
Polska
Dealer USA:

US Overland Americas
Daniel Loza
Cell +1-215-900-1722
d.loza@azimooexpedition.com

Analia Loza
Cell +1-267-246-1928
a.loza@azimooexpedition.com

9200 Academy Road
Philadelphia, PA, 19114
USA

  Nowoczesne podróżowanie według AZIMOO

  Poszukujesz sposobu na realizację planów o niezapomnianej podróży dookoła świata? Kusi Cię opcja spędzenia urlopu z dala od tłumu turystów, ciesząc się błogą ciszą, spokojem i niezależnością? Być może marzysz o eksploracji egzotycznych zakątków, które dotąd wydawały się daleko poza zasięgiem? Jako twórcy Azimoo wiemy co jest niezbędne, aby móc w pełni oddać się podróżniczej pasji. Dlatego też chcemy zaproponować Ci możliwość podróżowania na własnych warunkach – bez zbędnych ograniczeń i kompromisów.

   

  Azimoo realizuje wizję nowoczesnego caravaningu, którą charakteryzuje poczucie pełni bezpieczeństwa, wygody i niezawodności. Od nas zależy aby wszystkie Twoje marzenia o podróży życia mogły stać się rzeczywistością. Oferujemy możliwość przeżycia wyjątkowego doświadczenia, które bazuje na autonomiczności, a także wysokim standardzie:

  • bezpieczeństwa,
  • komfortu,
  • niezawodności,
  • wykończenia wszystkich detali.

  Możesz sięgać nowych miejsc i poznawać ich niepowtarzalny klimat, a to wszystko podróżując pojazdem skrojonym idealnie na miarę Twoich potrzeb.

   

  Co sprzedajemy i dlaczego?

   

  Nasze autorskie projekty prezentują wizję pojazdu przystosowanego do podróży nawet w najdalsze zakątki świata – niezależnie od pogody czy rodzaju trasy, jaką trzeba pokonać. BOXY oraz ciężarówki ekspedycyjne Azimoo powstają w efekcie inspiracji potrzebą wolności i niezależności. Tak właśnie zrodziła się koncepcja tworzonych na miarę pojazdów, które oferują możliwość przemierzania świata zarówno dla osób, które nie miały wcześniej takiej okazji, jak również dla wszystkich, żądnych nowych przygód.

  Azimoo to wysokiej klasy ciężarówki wyprawowe oraz spersonalizowane BOXy mieszkalne, z pełnym wyposażeniem: sprzętem, elektroniką i akcesoriami, które umożliwią podróżowanie w sposób wygodny i samowystarczalny. To nowatorskie rozwiązanie, stworzone z myślą o pasjonatach podróżowania oraz caravaningu. Oferujemy szerokie możliwości w zakresie wyboru gotowej ciężarówki lub BOXa Azimoo, dopasowanego do pojazdu, który już posiadasz.

  Proponujemy opcję wyboru gotowej ciężarówki wyprawowej wraz z kontenerem. W zależności od tego, jak lubisz podróżować, możesz zdecydować się na opcję przystosowaną do podróżowania we dwójkę lub większą grupą.

  Jeśli jesteś już posiadaczem ciężarówki, my możemy zatroszczyć się o to, aby dobrać do niej odpowiednio duży kontener mieszkalny. AZIMOO BOX, dostępny w aż sześciu różnych wielkościach (od XS do XXL) oraz w kilku różnych kombinacjach rozmieszczenia poszczególnych stref: dziennej, sypialnianej, kuchennej, a także łazienki i przestrzeni do przechowywania. Każdy AZIMOO BOX jest skonstruowany tak, aby mógł być kompatybilny z podwoziami większości pojazdów ciężarowych takich jak Mercedes, Mitsubishi, MAN. Dzięki czemu dopasowanie kontenera do pojazdu nie będzie problemem.

  Podróżowanie to nieustanne poszerzanie perspektywy i odkrywanie nowych, intrygujących aspektów życia. Cenimy Twoje doświadczenia – jesteśmy ich niezmiennie ciekawi. Przy tym chcemy również móc dzielić się naszą wiedzą, którą zgromadziliśmy za sprawą własnych wypraw oraz kontaktu z innymi entuzjastami nieskrępowanych podróży. Oferujemy zatem szeroki zakres doradztwa, w kwestii wyboru samej ciężarówki oraz wielkości kontenera, która najlepiej wpisze się w konkretne potrzeby. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania, aby każdy etap zlecania zamówienia i samej realizacji mogły być w pełni przejrzyste.

   

  Dlaczego warto zaufać jakości Azimoo?

   

  Tym, co decyduje o wyjątkowości naszych produktów, jest przywiązanie do detali oraz indywidualnie podejście do każdej realizacji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pojazd do przemierzania długich tras musi być zaprojektowany w sposób zgodny z potrzebami jego przyszłych użytkowników. Naszym celem jest zatem harmonijne połączenie ze sobą dwóch światów: ekscytującego caravaningu z doświadczeniem wygody i bezpieczeństwa – gdziekolwiek się udasz.

  Ciężarówki wyprawowe Azimoo wyróżnia innowacyjna konstrukcja oraz niezawodność. Udało się nam to uzyskać dzięki wykorzystaniu naszych autorskich technologii, które decydują m. in. o podwyższonej trwałości oraz właściwościach termoizolacyjnych BOXów. Zaufaliśmy także jakości rozwiązań proponowanych przez czołowe marki specjalizujące się w tworzeniu sprzętu i wyposażenia dla wnętrz pojazdów wyprawowych.

  Wiemy, że aby AZIMOO BOX mógł zachwycać znakomitą funkcjonalnością, musi być dopasowany do preferencji osób, które będą z niego korzystały. Nasi designerzy dokładają starań aby każdy szczegół we wnętrzu kontenera był przemyślany i dopracowany. Dzięki temu ukończone wnętrze odznacza się użytkowością oraz wysokiej klasy wykończeniem, które okaże się cennym wsparciem w trakcie przemierzania świata.

  Najważniejszym aspektem naszych ciężarówek wyprawowych jest ich użytkowość. Zebrane na pokładzie wyposażenie ma za zadanie zagwarantować Ci poczucie bezpieczeństwa oraz autonomię – niezależnie od sytuacji. Razem z Azimoo możesz zatrzymać się gdziekolwiek zechcesz: bez konieczności troszczenia się o dostęp do energii elektrycznej, czystej wody czy Internetu. Zadbaliśmy o to, aby podróż Twoich marzeń mogła przebiegać bez zakłóceń.

  Stawiamy na wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, odpornych na powstawanie uszkodzeń, ale jednocześnie przyjemnych w dotyku oraz estetycznych. Dostępna wewnątrz kontenera przestrzeń jest wykorzystana w pełni, ale przy tym – zaaranżowana w taki sposób, aby nawigacja pomiędzy poszczególnymi strefami była wygodna i intuicyjna. Zadbaliśmy o każdy element konstrukcjiszkopuł: od rozmieszczenia dostępnych punktów oświetlenia, po możliwość adaptacji wnętrza w czasie wizyty gości. To wszystko dla zapewnienia Ci maksymalnego komfortu w czasie pokonywania bezdroży i caravaningu z bliskimi.